top of page
מי אנחנו.png

"מטיילים בארץ" זה השם הכי בנאלי שהצלחנו לחשוב עליו כשפתחנו ערוץ על טיולים בארץ. מיולי 2017 עד היום הפקנו עשרות סרטונים על יעדים בארץ ובעולם.

את הסרטונים אנחנו מפרסמים ביוטיוב ובפייסבוק, ויש לנו גם חשבון אינסטגרם בשביל שטויות שלא נכנסות לסרטונים ותמונות מהמקומות שהיינו בהם.

"את הפקת הסרטונים שלנו התחלנו בשוויץ כשהיינו גולשים על סנוובורד מידי שבוע. אז עוד לא היו מצלמות גופרו ובטח שלא ברזולוציה גבוהה. את הסרטונים הראשונים שלנו צילמנו במצלמה מאוד זולה שנכנסה בכיס וצילמה גרוע. היו לה 3 אופציות לפוקוס: ציור של הר, ציור של איש, וציור של פרח."

מימין לשמאל: אהד, עידן ונטע

מטיילים בארץ זה ערוץ סרטונים דיגיטלי בנושא טיולים.
את הערוץ מפעילים האחים פרל (אהד, נטע ועידן). מה זה אומר מפעילים? זה מתחיל מהרעיונות, דרך כתיבה, תכנון, מחקר, יציאה לשטח לטיול צילום, עריכה ולבסוף הפצה בערוצים הדיגיטליים השונים. כרגע הערוצים הם פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם.
כל ערוץ מתייחד באופי שונה על בסיס אופי הפלטפורמה, זאת אומרת שכדאי לעקוב בשלושתם כדי לא לפספס כלום :)

על איזה סרטונים אתם מדברים? - שואלים אלו שחדשים פה…
אנחנו מפיקים סרטונים על מסלולי טיולים או אטרקציות שונות, בדרך כלל בטבע. הסרטונים קצרים, כיפיים וגם אינפורמטיביים.
אנחנו מקדמים ניקיון בטבע ומודעות סביבתית ע"י איסוף זבל שחארות השאירו אחריהם, אנחנו מאוד מקווים שהמסר הזה יחלחל ונגיע סוף סוף לתרבות בה לא צריך לעשות את זה יותר.

מי אנחנו?

אהד, נטע ועידן פרל. אנחנו אחים, ואנחנו עובדים ביחד על הערוץ הזה במשרות מלאות.
נולדנו בקיבוץ מבוא חמה, עברנו בגיל צעיר לישוב אחר באיזור, גרנו כמה שנים בשוויץ וחזרנו ארצה כשעידן ונטע בתיכון ואהד הגיע ישר לצבא.

את הפקת הסרטונים שלנו התחלנו בשוויץ כשהיינו גולשים על סנוובורד מידי שבוע. אז עוד לא היו מצלמות גופרו ובטח שלא ברזולוציה גבוהה. את הסרטונים הראשונים שלנו צילמנו במצלמה מאוד זולה שנכנסה בכיס וצילמה גרוע. היו לה 3 אופציות לפוקוס: ציור של הר, ציור של איש, וציור של פרח.

הצבא והלימודים גרמו לנו להניח הכל בצד, את הדחף ליצור דחפנו הצידה עד שהשתחררנו, כל אחד בתורו.

אהד, שהשתחרר ראשון, התחיל לצלם עוד בזמן השירות, היום הוא מתמקד בצילום נופים ויוצא לו לא רע. את העבודות שלו אפשר לראות בפייסבוק OPhotography או באינסטגרם ohad_pearl@ .

נטע למד תקשורת בתיכון וכשהשתחרר נסע למסע מופלא בצפון קנדה, כשחזר השתלב בערוץ אחרי שהתעסק קצת באנרגיה מתחדשת וגידול צמחים אורגני.

עידן, שתמיד היה הליצן בנינו, גם למד תקשורת בתיכון, וכשהשתחרר החלטנו שאנחנו מנסים ליצור שוב סרטונים ביחד, והפעם נעשה את זה ברצינות (לא ברצינות של רציניים, נוו... הבנתם למה אני מתכוון).

אז למה פתחנו גם אתר?
את האתר פתחנו כדי שנוכל לסדר את הכל במקום אחד, ושיהיה לנו מאיפה לקבל הזמנות על חולצות, סטיקרים ועוד…

איך אנחנו מתחזקים את כל זה?
הפקת הסרטונים וכל מה שמסביב זה המון המון עבודה. אנחנו עובדים משרות מלאות בהפקת התוכן החינמי בשבילכם. כדי לממן את כל זה אנחנו עובדים עם ספונסרים שאוהבים את התוכן שלנו, שמתחברים למסר ורוצים לדבר לקהל שלנו. אל תתבאסו כשאנחנו עושים הפסקה לפרסומת קטנה, בלי זה, לא נוכל להמשיך להפיק את הסרטונים שלנו. 

בחנות יש מוצרים עם מיתוג שלנו, אם אתם רוצים להיות מגניבים הכי שיש, גם להפיץ את המסר וגם לתמוך בערוץ שלנו, תקנו משהו! :P 

"אל תהיו חארות" - אל תשאירו זבל זרוק.
בלוגו שלנו יש דמות שבועטת בפינג'אן, זה מדמה את התרבות המזלזלת שיש כרגע בארץ, תרבות שבה אנשים קמים ממקום הבילוי שלהם בטבע, ובמקרה הפחות גרוע, בועטים את הזבל ואת הבעיות שלהם הצידה.

 

bottom of page